Vyhlídkové lety

Proletíme nad vámi zvolenou lokalitou

Využijte možnosti a zakupte svým příbuzným nebo známým poukaz jako dárek.

Ideální doba letu je 30 minut. Za tuto dobu si lze prohlédnout Jihlavu a její okolí, nebo jiné místo poblíž Jihlavy (např. Polnou, Telč apod.). V případě konkrétního vámi zvoleného cíle nebo trasy jsme schopni předem odhadnout, jaký čas bude na let třeba. V případě pronájmu celého letadla je cena domluvena individuálně dle požadavků.

Ceny za let letadlem ANTONOV 2 - "Andula" pro 12 cestujících je 250,- Kč/min. Vhodné pro velké skupiny, 30 minutový let 650 Kč/osoba, minimální doba letu 15 min. Další typy letadel zajistíme podle požadavků.

Lety provádí výhradně obchodní piloti s příslušnou kvalifikací pro Aeroklub Vysočina. Jedná se o profesionální piloty (ve většině případů instruktory létání), kteří zajišťují mimo těchto letů i ostatní letecké práce, jako jsou letecké výcviky, fotolety, letecké práce v zemědělství, letecké hašení požárů a podobně.

Nově nabízíme VIP členství v klubu přátel historického létání!

Podpořte rozvoj historického létání u nás VIP členstvím!Jste fanoušky historického létání? Tak nás přijďte navštívit na Jihlavské letiště a prohlédněte si repliky vojenských letadel. Mimo jiné je k vidění Sopwith 1½ Strutter! Tento britský dvoumístný dvouplošník, využívaný především jako stíhací letoun se zasloužil o zlomení nadvlády německých letadel během první půlky 1. světové války. Stroj tohoto typu je jediný v ČR a na celém světě jsou jen 3 podobná funkční letadla.

Co získáte VIP členstvím v klubu LSD? Kromě běžných výhod, které najdete na zde dostanete navíc tričko našeho klubu, budou Vám zpřístupněny výrobní dokumentace historických letadel a jako bonus získáte seznamovací let v trvání 30 či 60 minut nad okolím Jihlavy! Jedná se o velmi silný a neopakovatelný zážitek. K dokonalému zážitku patří dobové oblečení, které Vám před letem zapůjčíme (maximální váha pro účastníka je 90 kg).

Členství je možno získat pro 1 osobu v ceně 2 600 Kč nebo pro 2 osoby v ceně 5 000 Kč. Toto členství je platné jeden rok.

Adresa:

Aeroklub Vysočina, Henčov 61, 586 01 Jihlava

Telefon:

Bankovní spojení:

2100102812/2010 (Fio banka, a.s.)