Chyba
  • Šablona pro toto zobrazení není dostupná. Kontaktujte prosím správce webu.

Základní parašutistický výcvik

Základní parašutistický výcvik je určen pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí vznášet na padáku, který si sami řídí.

tn2 000033 000059

Jde o nezávazné nahlédnutí do světa parašutismu! Seskoky provádíte již od prvního sami. Výcvik je určen také pro ty, kteří již někdy seskok provedli, ale před dlouhou dobou, nebo svůj seskok absolvovali na kulatém padáku a chtějí skočit napadáku typu křídlo.

Kurz obsahuje 12 hodin teorie, jejíž náplní je seznámení s padákovou technikou, teoretická výuka a praktický pozemní výcvik. Vyvrcholením kurzu je 1 praktický seskok z výšky 1200 - 1500 m na padáku typu křídlo s automatickým otevřením padáku.

Cena základního výcviku je 3500 Kč včetně DPH. Každý další seskok navíc za příplatek 900 Kč.

Objednejte si základní parašutistický výcvik!

Máte koupený poukaz?

Rezervujte si termín on-line!

Naším domovským letištěm je Jihlava - Henčov.

Videa ještě výhodněji a kvalitněji! Nyní v HD rozlišení

Nyní nabízíme profesionálně sestříhaná videa ve vysokém HD Ready rozlišení. Nejpozději do druhého dne Vám pošleme odkaz na video ke stažení emailem, doplněný o dokument věnovaný seskokům. Videa jsou optimalizována pro rychlé nahrání na Facebook, abyste se mohli o zážitek podělit s přáteli! Nyní pouze za 550 Kč!

Výstroj

Pro výcvik používáme studentské padáky české firmy JOJOWINGS, s.r.o, HOP-260M a americké padáky firmy Performance designs, NAVIGATOR 260. Všechny studentské padáky jsou samozřejmě, pro Vaši bezpečnost, vybaveny elektronickými zabezpečovacími přístroji na záložních padácích. Tyto přístroje slouží k aktivaci záložního padáku, v případě, že je to nutné a, že tak z jakéhokoliv důvodu neučíní parašutista.

Přečtete si více o výstrojiovládnání padáku či přistávání v sekci AFF kurzy.

Podmínky účasti ve výcviku

Minimální věk 15 let (do 18 let je nutný ověřený písemný souhlas obou rodičů). Potvrzení o zdravotní způsobilosti od určeného leteckého lékaře. Naleznete zde : http://www.caa.cz/file/6552

Po absolvování základního výcviku můžete zažádat o vystavení mezinárodní licence parašutisty a pokračovat v dalším sportovním výcviku parašutisty.

Rozdíl mezi základním výcvikem a AFF kurzem

Základní rozdíl je, že při základním výcviku není volný pád, kdežto AFF kurz je jen o volném pádu.

AFF kurz je nejmodernější a nejrychlejší způsob jak se stát plnohodnotným parašutistou. AFF kurz Vás naučí zvládat techniky volného pádu a udělá z Vás sportovního parašutistu. Při tomto kurzu se vám věnují dva instruktoři  a třetí, který vám seskok natočí. Díky tomu váš pokrok jde velice rychle nahoru a jsme schopni z vás udělat parašutistu v rámci týdnů. Blíže viz AFF kurz.

Přílohy:
SouborVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (5-prihlaska-do-zakladniho-parasutistickeho-vycviku.doc)Přihláška do základního parašutistického výcviku24 kB