Tandemový seskok v dárkovém balení

Objednávka tandemového seskoku:

Plátce tandemu:
telefon:
e-mail:
ulice + č. p.:
PSČ + město:

Průběh tandemového seskoku

...aneb co všechno Vás čeká :)

Příprava na seskok

Krátká asi 15ti minutová instruktáž s popisem průběhu seskoku. Váš instruktor Vám zapůjčí kombinézu, ustrojí Vás do postroje a projde s Vámi vše potřebné k seskoku.

A jste připraveni splnit si svůj sen...

Let letadlem

Tandemové seskoky se provádí většinou z letounu L410 Turbolet z výšky 4000 m. Než vyskočíte, zažijete asi 20 - minutový let letadlem s vyhlídkou na nejbližší okolí. Budete moci zažít skvělou atmosféru na palubě letadla v doprovodu ostatních pasažérů, tandempilotů a sportovních parašutistů. V průběhu letu si Vás tandempilot k sobě pevně připoutá a ještě jednou s Vámi zopakuje průběh celého seskoku.

Výskok z letadla

Z letadla se vyskakuje zhruba ve výšce 3 - 4 km. Budete mít možnost vidět vyskakující skupiny parašutistů před Vámi, tandemoví skokani opouští letadlo jako poslední. Ve dveřích se postavíte dle instrukcí Vašeho tandempilota, úsměv do kamery a jde se na to...

Volný pád

Po výskoku z letadla Vás čeká cca 50 - 60 sekund volného pádu, kdy poletíte rychlostí přes 200 km/h. Během volného pádu uvidíte před sebou svého kameramana a tandempilot s Vámi může udělat na přání několik otáček. Během volného pádu můžete volně dýchat nosem, můžete mávat do kamery a užívat si pohled na mraky a na zem pod Vámi.

Let na padáku

Tandempilot otvírá padák obvykle v 1500 m nad zemí. Celý let na padáku trvá 5- 7 minut. Během letu si můžete vyzkoušet pilotování padáku. Zjistíte, jak se dá padák ovládat, jak dělat zatáčky a pilot Vám jistě rád řekne veškeré podrobnosti, které Vás budou zajímat.

Přistání

Těsně před přistáním si řízení padáku převezme již tandempilot a přistane s Vámi přesně na místo, odkud jste vzlétli. Přistání je bezpečné a měkké, lze jej přirovnat k seskoku ze židle.