Chyba
  • Šablona pro toto zobrazení není dostupná. Kontaktujte prosím správce webu.

Tandemové seskoky Jihlava 4200,-

Tandemový seskok v Jihlavě v srdci Vysočiny je ta správná adrenalinová zábava pro Vás!

Otevírání padáku Také se Vám občas zdá, že je celý svět nudný a šedivý? Nezoufejte! Pohled na svět z ptačí perspektivy (z výšky 3000-4000 metrů) Vám určitě rozproudí krev v žilách!

Prožijte si své adrenalinové dobrodružství! Poznejte jaké to je, jen tak skočit do neznáma a téměř minutu se doslova „řítit“ dolů 200kilometrovou rychlostí. Sami ucítíte, že vás nebudou tížit starosti všedního dne a problémy určitě nebudou tak velké, jako se zdají být obvykle. Díky zkušeným tandempilotům (instruktorům) a padákům vybaveným záchranným přístrojem je seskok téměř 100% bezpečný.

Před tímto seskokem nemusíte projít žádným výcvikem ani lékařskou prohlídkou. Seskok můžete absolvovat ve věku od 8 do 100 let. Tandemové seskoky provádíme i s tělesně postiženými občany!

Objednejte si tandemový seskok!           (nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Máte koupený poukaz?

Rezervujte si termín on-line!           (nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Naším domovským letištěm je Jihlava - Henčov.

Ceny tandemových seskoků

Základní cena tandemového seskoku je 4200 Kč. K tandemovému seskoku si můžete doobjednat videozáznam ve vysokém rozlišení + kolekce fotografií (2100 Kč). Nyní navíc nabízíme ještě unikátní záběry z kamery připevněné na ruce (handy kamera za 1800 Kč) a pro náročné nabízíme záznam z obou kamer (3200 Kč) Více informací k cenám neleznete v objednávce tandemového seskoku.

Video z tandemového seskoku

Nahlédněte do nádherného světa volných pádů :-) !

 

 {https://www.facebook.com/video.php?v=359654237501439&set=vb.212215165578681&type=3&theater}

 

Videa ještě výhodněji a kvalitněji! Nyní v HD rozlišení

Nyní nabízíme profesionálně sestříhaná videa ve vysokém HD Ready rozlišení.